چین CNC ماشین پرداخت سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : IvyDeng

شماره تلفن : +8617859772836

WhatsApp : +8613670190553

Free call

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا آخرین فناوری تولید شیر هوشمند خود را در نمایشگاه ISH 2023 به نمایش بگذاریم

February 17, 2023

آخرین اخبار شرکت ما مشتاقانه منتظر هستیم تا آخرین فناوری تولید شیر هوشمند خود را در نمایشگاه ISH 2023 به نمایش بگذاریم

ما با هیجان اعلام می کنیم که در نمایشگاه ISH 2023 که از 13 تا 17 مارس در مرکز نمایشگاهی فرانکفورت برگزار می شود، شرکت خواهیم کرد.ما به عنوان یک تولید کننده حرفه ای شیرآلات و خط تولید ماشین آلات اتوماتیک سخت افزاری، در طراحی و ساخت تجهیزات هوشمند برای این صنعت تخصص داریم.

در نمایشگاه امسال، ما آخرین خط تکنولوژی تولید شیر هوشمند خود را که برای بهبود فرآیند تولید و افزایش کارایی طراحی شده است، به نمایش خواهیم گذاشت.با سنسورهای پیشرفته و فناوری اتوماسیون، خط تولید شیر هوشمند ما می‌تواند به کاهش اتلاف آب و مصرف انرژی کمک کند و آنها را به یک انتخاب ایده‌آل برای مشاغل و خانواده‌ها تبدیل کند.

ما دائماً در حال به روز رسانی فناوری خود و توسعه تجهیزات جدید هستیم تا محصولات با سودآوری بالا را با قیمت های رقابتی به مشتریان خود ارائه دهیم.ما معتقدیم که نمایشگاه ISH 2023 فرصتی عالی برای به نمایش گذاشتن آخرین نوآوری های ما و ارتباط با سایر متخصصان این صنعت است.

ما از همه بازدیدکنندگان دعوت می کنیم که بیایند و غرفه ما را در 1.1B79 ببینند، جایی که ما خوشحال خواهیم شد به هر سؤالی پاسخ دهیم و آخرین فناوری خود را ارائه دهیم.ما مشتاق دیدار شما در نمایشگاه و ایجاد روابط تجاری بلند مدت با شرکت شما هستیم.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه و ثبت نام بلیط به دایرکت مراجعه فرماییدوب سایت رسمی.

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما